цпто
корпус 3  
 
 
Ярмарок професій

А тепер знайомимося з професіями та спеціальностями:

«Технік-конструктор промислових виробів»

«Технік-технолог швейного виробництва»

Як приємно кожному з нас коли наш одяг нам пасує та гарно відповідає фігурі.

Це – заслуга техніка-технолога.
Адже пошиттю швейних виробів передує моделювання та конструювання одягу. Будучи закрійником ти будеш знімати мірки з конкретної фігури, будувати креслення деталей одягу, виконувати розкладку лекал на тканині, розкроювати тканину. Після примірки виробу на замовника ти зможеш внести уточнення в конструкцію виробу відповідно до певної фігури. А найважливіше, що саме від смаку і вміння конструктора-модельєра залежить цілісність стилю та образу замовника.
Створені тобою неповторні моделі одягу – стежка до вершини захоплюючої «високої моди».

 
   

 

     «Кравець»
 

 Не варто сумувати через те, що не можеш придбати в модному бутіку річ, що тобі до вподоби. Бути одягненою по останньому писку моди не так вже й складно. Головне дуже цього забажати! А допоможе тобі в цьому професії «швачка», «кравець».
Оволодіваючи професіями ти поступово навчишся шити одяг різного асортименту: дитячий одяг, сукні, спідниці, брюки, жакети, пальто, зможеш виконувати примірки на замовника, тобто шити одяг індивідуально.
Ти будеш знати властивості різних швейних матеріалів та вміти працювати на сучасному швейному обладнанні, а також оздоблювати одяг різними техніками.
Не забувай, що без одягу на вулицю не вийде жодна людина!
Вміння одягати людей – професія на всі часи!

 


«Перукар (перукар-модельєр)»,

«Манікюрник», «Педикюрник», «візажист-стиліст»

Ти вирішила щось змінити в собі? Почни з зачіски!
Поексперементуй з різними стилями! Недарма ж французи кажуть: немає некрасивих жінок, є жінки з недоглянутим волоссям. Як зачаровує, коли під умілими руками майстра створюється новий образ.
Опанувавши професію перукаря ти зможеш сама створити індивідуальний стиль для будь-якої клієнтки, а серед них напевно ж будуть твої подруги, родичі, приятельки.
Тобі будуть під силу будь-які зачіски: і неслухняні кудрі, і строгі прядки, і грайливі чілки.
Адже ти станеш майстром по виконанню модельних зачісок відповідно до напрямків моди.

 

 


 
       

 

 

 

 

 

 

 
   
 
  сайт создан студией Мотив