цпто
корпус 3  
 
 
Кадровий склад ДНЗ «МВПУТД»
 

З/П

Прізвище, імя, по батькові

Посада

Який предмет викладає

Категорія

Звання

1.                  

Рожко

Ганна Володимирівна

Практичний психолог

Основи професійної етики

Спеціаліст

І категорії

 

2.                  

Каніщева

Ірина Олексіївна

Бібліотекар

 

Провідний Спеціаліст

 

3.                  

Белінська

Олена Григорівна

Викладач

Історія костюму, стилів

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

4.                  

Бєлоусова

Світлана Миколаївна

Викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

5.                  

Величко

Ігор Васильович

Викладач

майстер в/н,

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії фотограф (фотороботи

Спеціаліст

ІІ категорії

 

6.                  

Гапонова

Людмила Анатоліївна

Викладач

Спеціальне малювання

Спеціаліст

ІІ категорії

 

7.                  

Ємченко

Наталя Олександрівна

Викладач

технологія швейних виробів, обладнання

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

8.                  

Карпенко

Віра Павлівна

Викладач

основи правових знань, основи галузевої економіки і підприємництва

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

9.                  

Карпенко

Тетяна Анатоліївна

Викладач

Фізична культура

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

10.                  

Кравченко

Людмила Олександрівна

Викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки професій швейного відділення

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

11.                  

Терещенко

Інна Володимирівна

Керівник фізвиховання

Фізична культура і здоров’я

Спеціаліст

І категорії

 

12.                  

Балашова

Наталя Володимирівна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

13.                  

Баркар

Катерина Сергіївна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

ІІ категорії

 

14.                  

Галюк

Олена Миколаївна

Майстер в/н, викладач

Економіка, організація та планування виробництва;

Проектування потоків; САПР

Спеціаліст

І категорії

 

15.                  

Гичка

Людмила Іванівна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

16.                  

Жулай

Любов Іванівна

Майстер в/н, викладач

Перукарська справа, санітарія та гігієна, матеріалознавство

Спеціаліст

І категорії

 

17.                  

Лященко

Валентина Василівна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

вищої категорії

Старший викладач

18.                  

Мазуренко

Олександр Валентинович

Майстер в/н, викладач

Інформаційні технології

Спеціаліст

ІІ категорії

 

19.                  

Мамекіна

Ірина Анатоліївна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

 

20.                  

Нипошенко

Ірина Сергіївна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії кравець

Спеціаліст

вищої категорії

 

21.                  

Новікова

Марія Ігорівна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

 

22.                  

Нюхова

Любов Володимирівна

Майстер в/н, викладач

Перукарська справа, санітарія та гігієна, матеріалознавство

Спеціаліст

І категорії

 

23.                  

Прокопчук

Алла Миколаївна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

 

24.                  

Рибка

Ганна Юріївна

Майстер в/н, викладач

Основи галузевої економіки і підприємництва

Спеціаліст

І категорії

 

25.                  

Устимська

Тетяна Анатоліївна

Майстер в/н, викладач

Предмети професійно-теоретичної підготовки з професії перукар (перукар-модельєр)

Спеціаліст

 

26.                  

Ковальова

Алла Олександрівна

Керівник гуртка

Шахи

Спеціаліст

 

27.                  

Лисікова

Любов Іванівна

Керівник гуртка

Практичне краєзнавство

Спеціаліст

 

28.                  

Шинкарук

Анжеліка Юріївна

Керівник гуртка

Театр моди «Елегант»

Спеціаліст

 

29.                  

Алейнікова

Людмила Вікторівна

Медична сестра

Захист Вітчизни

Спеціаліст

 

30.                  

Стуканова

Ольга Василівна

Викладач математики

Основи технічної механіки, загальна електротехніка

Спеціаліст вищої категорії

Старший учитель

31.                  

Томілова

Тамара Степанівна

Викладач математики

Основи вищої математики

Спеціаліст вищої категорії

Старший учитель

32.                  

Токарева

Ольга Миколаївна

Викладач загально-технічних дисциплін

Основи креслення

Спеціаліст вищої категорії

учитель-методист

33.                  

Курган

Андрій Валентинович

Викладач загально-технічних дисциплін

інформатика

Спеціаліст

 

34.                  

Полянський

Павло Миколайович

Викладач загально-технічних дисциплін

інформатика

Доцент

кандидат наук

35.                  

Авраменко

Євдокія Леонтіївна

Викладач англійської мови

англійська

Спеціаліст

 

36.                  

Федорова

Вероніка Володимирівна

Викладач англійської мови

англійська

Спеціаліст

І категорії

 

 
  сайт создан студией Мотив