цпто
корпус 3  
 
 

25 вересня 2015 року  на спортивному майданчику відбулося «Відкриття Спартакіади училища за 2015-2016 навчальний рік». Свято було присвячено Дню фізкультури та спорту.


 

Відкриття заходу розпочалося з параду груп учасників. З урочистим привітанням  виступила директор училища Тамара Павлівна Белоусова.

 

Свято було насичене яскравою програмою. В цьому році до нас в гості завітали учні СДЮШОР з фехтування, також з показовим виступом колекції «Перлина» виступили наші красуні з театру мод «Елегант» під керівництвом Марії Сергіївни Мірошник. З вокальними номерами виступили талановиті дівчата з груп 113-114 та 109-110. Кожна з груп першого курсу підготувала показовий номер з танцювальної аеробіки, та нагороджені почесними грамоти за номінаціями. Викладач фізичної культури Маляран Надія Сергіївна провела динамічну розминку для всіх учасників та гостей свята.


 
 

Головним видом змагань були спортивні естафети з Олімпійської тематики. Всі учасники приймали участь з захопленням, а вболівальники активно підтримували свою команду. Також однією з умов участі в змаганнях були наявність  стінної газети та девізу.  Переможцями найкращої стінної газети на тему : «Олімпійські ігри» стали групи:

І місце група 113-114  майстри в/н Ніпошенко Л.І.,  Яремчук О.І.

ІІ місце  група 109 -110 майстри в/н Драгуновська Л.В., Бельченко А.В.

ІІІ місце група 103 - 104 майстри в/н Кузьменко Г.В.,Удовенко Л.В.

         Переможцями та призерами  спортивних естафет стали  групи:

І місце група 107- 108 майстри в/н Лященко В.В.

ІІ місце  група 1103 – 104 майстри в/н Кузьменко Г.В.,Удовенко Л.В.

ІІІ місце група 101 – 102 майстри в/н Тарахненко В.А., Малай О.С.


 
 
 
 
 

Дякуємо за участь! Всім бажаємо міцного здоров’я!

 
  сайт создан студией Мотив