цпто
корпус 3  
 
 
«Лідер освіти у Миколаївській області» 30.08.2012
 

 

 

На обласній освітянській конференції 30 серпня 2012 року було нагороджено почесним знаком «Лідер освіти у Миколаївській області» директора Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» Белоусову Тамару Павлівну.

Тамара Павлівна свою трудову діяльність розпочала у 1965 році. Спочатку працювала вихователем Карагаського (Молдова), а пізніше Білоцерківського (Київська область, Україна) дошкільного дитячого закладу. З 1967 по 1981 рік – вихователь дитячого садка № 66 м. Миколаєва. У системі професійно-технічної освіти – з 1981. До 1984 року працювала викладачем, а потім – заступником директора професійно-технічного училища №10 м. Миколаєва. З вересня 1985 року – заступник директора  професійно-технічного училища обласного побутового управління (професійно-технічного училища № 26), а вже з березня 1998 року – директор навчального закладу. В жовтні 2000 року навчальний заклад наказом Міністерства освіти і науки України було перейменовано в Центр професійно-технічної освіти №1 м. Миколаєва, а з листопада 2009р. - в державний навчальний заклад «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну». За час роботи на посаді директора навчальний заклад перетворився в один з найкращих на Миколаївщині.

Белоусова Тамара Павлівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, має високий рівень професіоналізму, досконало володіє сучасними ефективними формами і методами навчально-виховного процесу, вивчає та впроваджує вітчизняний та світовий передовий педагогічний досвід. Тамара Павлівна є грамотним фахівцем, що координує систему навчально-виховної, методичної, виробничої, господарської роботи та охорони праці в Миколаївському вищому професійному училищі технологій та дизайну. Завдяки особисто директорові, її ґрунтовним професійним знанням, педагогічному таланту, організаторським здібностям, глибокому розумінню потреб ринку праці за останні роки значно розширено навчально-виробничу базу закладу. Для підготовки кваліфікованих та висококваліфікованих робітників з професій «Кравець», «Перукар (перукар-модельєр)», «Візажист», «Манікюрник», «Педикюрник», «Адміністратор», молодших спеціалістів за спеціальностями «Швейне виробництво», «Моделювання та конструювання виробів народного вжитку» у навчальному закладі створена ґрунтовна матеріально-технічна база, що відповідає державним стандартам професійно-технічної освіти. Велика увага приділяється налагодженню та підтримці зв’язків з підприємствами соціальними партнерами на ринку праці, Обласним центром зайнятості населення. Налагоджені зв’язки зі співробітництва з вищими навчальними закладами Миколаєва.  Як результат діяльності Тамари Павлівни – відкриття нової професії у 2011році - «Фотограф (фотороботи)» та спеціальності - «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».

У колективі, який очолює Тамара Павлівна, панує ділова творча атмосфера, яка сприяє доброзичливим, толерантним відносинам між учнями та педагогами, через це майже відсутня плинність кадрів.

За успіхи у професійній діяльності, вагомий внесок у справу підготовки кваліфікованих робітничих кадрів Белоусова Т.П. у 2008 році нагороджена знаком    «А.С.Макаренко», у 1990р. - «Відмінник народної освіти УРСР», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України (2010р.,2006р.,2005р.,2004р.).

            Весь педагогічний та учнівський колектив щиро вітає свого директора Белоусову Тамару Павлівну з нагородою «Лідер освіти у Миколаївській області».

 
  сайт создан студией Мотив