цпто
корпус 3  
 
 
А пісня — це душа

А пісня — це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша.

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.
  І. Драч

 

Саме пісня є однією з основних потреб для учнів Миколаївського вищого професійного училища технологій та дизайну, які відвідують вокальний гурток «Алегро» під керівництвом Гуменюк І.Д., яка вміє створити творчу, доброзичливу атмосферу, яскраво і образно коментувати музичні твори після виконання чи прослуховування, володіє прийомами психологічного впливу на емоційну сферу вихованців.

3 квітня 2013 року вихованці вокального гуртка «Алегро» блискуче виступили і показали високу майстерність естрадного співу на концерті до 10-річчя Обласного будинку художньої творчості. Через пісню учням вдалося показати  любов та потяг до музики, світ добра та краси, відкрити в музиці животворне джерело людських почуттів та переживань. Пісні вокального гуртка «Алегро» мають власний неповторний стиль та високий фаховий рівень, про що свідчать неодноразові виступи на училищних, обласних святах, конкурсах та мистецьких заходах.

 Виступ Огороднікової Марії

Виступ Огороднікової Марії

 

 

 

  Виступ Гордецького Максима

 

 

Виступ Кузьменко Людмили

 

На концерті в Обласному будинку художньої творчості вокальний колектив «Алегро» був нагороджений «Золотою Нікою» у номінації «Україна має талант». Святковий настрій переможців підтримали друзі, вихованці інших гуртків та запрошені гості, які отримали справжню насолоду від їх виступів

 

 Вручення "Золотої Ніки" керівнику вокального гуртка "Алегро" Гуменюк Ірині Дмитрівні

 

Вокальний гурток «Алегро» під керівництвом Гуменюк І.Д. плідно працює і запрошує всіх бажаючих поринути у світ чарівних звуків, приєднавшись до вокального колективу МВПУТД.

 
  сайт создан студией Мотив