цпто
корпус 3  
 
 

12 червня у сквері Визволення міста Миколаєва відбувся загальноміський ярмарок вакансій, організований Миколаївським обласним центром зайнятості за участю партнерів соціальної сфери «Від безробіття - до успішної зайнятості».

Головна мета ярмарку – допомогти людям знайти роботу, а також задовольнити потребу роботодавців у кваліфікованих спеціалістах. Перед кожною людиною  в його житті постає питання, пов’язане з пошуком не просто роботи, а роботи до душі, аби обрана справа не стала  рутинною повинністю.  Як казав М. Горький: «Коли праця – задоволення, життя – хороше! Коли праця – обов’язок,  життя – рабство!»

На заході було представлено багато підприємств, організацій, фірм, які пропонували  свої послуги тим, хто шукає роботу.

Серед учасників були присутні абітурієнти, які ще стоять на порозі пошуку майбутньої професії.

Несподіваним подарунком для присутніх стала поява демонстрантів  театру мод «Елегант» - учнів нашого закладу, - які продемонстрували ексклюзивне вбрання останньої колекції, створене учнями нашого училища. Тим самим вони блискуче презентували  всі ті творчі професії, якім навчають у Миколаївському Вищому професійному  училищі технологій та дизайну,а саме:

·         Кравець – 9-11 кл.

·         Кравець, Закрійник – 9-11 кл.

·         Фотограф (фотороботи) – 9-11 кл.

·         Перукар – 11 кл.

·         Технік-технолог швейних виробів – 11 кл.

·         Технік-конструктор швейних виробів – 11 кл.

·         Перукарське мистецтво та декоративна косметика – 11 кл.

Зустріч пройшла активно, насичено та цікаво. А головне, ми впевнені, привернула увагу тих, хто дійсно бажає опанувати творчі професії, бути завжди унікальним та успішним. Тоді їх майбутнє вже почалося!


 

 

 
  сайт создан студией Мотив